pobierz pdf

Zapraszamy do udziału w Finale

Gramy z radością w Ropczycach

Podczas 29 Finału zbierane będą środki na wsparcie takich dziedzin jak: laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy.

Mieszkańcy Ropczyc!!!! Serdecznie zapraszamy Was do włączenia się w 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. A jak to zrobić?

Możecie wziąć udział w stworzeniu Koncertu on-line, którego emisja zaplanowana jest na 31.01 (niedziela) na kanale YouTube i FaceBook Telewizji Miejskiej Ropczyce i Centrum Kultury Ropczyce. Nagrania odbywać się będą od 21 do 26 stycznia. Dlatego jeśli lubisz śpiewać , czekamy na twoje zgłoszenie do 20.01.2021.

Od 25 do 29 stycznia planujemy w holu Centrum Kultury organizację zabawy “Po nitce do szczęścia”. Większość z Was zna tę zabawę, zawsze była ważną częścią finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowanego w hali sportowej.
Ale żebyśmy mogli przygotować tę zabawę potrzebujemy drobnych fantów. Wierzymy w Wasze dobre serca. Przedmioty będzie można składać w Centrum Kultury w Ropczycach oraz filiach (Witkowice, Brzezówka, Niedźwiada, Gnojnica Dolna) do 20 stycznia 2021r.

Przychodząc do Centrum Kultury, będziecie mogli zasilić skarbonkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie fotoramkach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!! Wszystkie licytacje gadżetów WOŚP oraz przekazanych przedmiotów przenosimy do internetu. Zachęcamy do śledzenia naszych profili, na których będziemy informować o prowadzonych licytacjach. A jeśli chcecie przekazać coś od siebie, również można zostawić w budynku CK oraz filiach do 20 stycznia.
DOCHÓD Z PROWADZONYCH AKCJI W CAŁOSCI ZASILI SKARBONKE Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Gramy z radością i wygrywamy w Ropczycach
Gramy w radością i wygrywamy w Ropczycach