Stałe formy działalności Domu Kultury w Niedźwiadzie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Zespół Regionalny "Niedźwiedzanie"

Zespół Śpiewaczy „Niedźwiedzanie”  pochodzi z Niedźwiady. Działa przy tamtejszym Domie Kultury. Wykonuje przyśpiewki ludowe z regionu. Zdobywa uznanie na festiwalach oraz imprezach organizowanych przez Centrum Kultury. Próby zespołu odbywają się w siedzibie Domu Kultury w Niedźwiadzie. Opiekunem zespołu jest pani Genowefa Ciosek.

Młodzi "Niedźwiedzanie

Zespół ”MŁODZI NIEDŹWIEDZANIE”  działa w Domu Kultury w Niedźwadzie od 2013 roku. W zajęciach uczestniczą chłopcy w wieku od 15 do 18 lat. Założycielem grupy jest Grzegorz Pociask. Pod względem muzycznym zespołem kieruje Rafał Cabaj. Chłopcy biorą udział w imprezach organizowanych przez Dom Kultury w Niedźwiadzie,  swoją obecnością uświetniają również inne uroczystości lokalne. Próby zespołu odbywają się w każdy piątek o godzinie. 19.00.

Zajęcia Fitness

Zajęcia odbywają się w poniedziałki i piątki w godz.: od 18:30 do 19:00  w Domu Kultury w Niedźwiadzie. Osobą prowadzącą jest pani Katarzyna Sikora.

Dziecięcy Zespół Ludowy

 Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach wiekowych (szkoła podstawowa i gimnazjum).  Układy choreograficzne opracowuje pani Katarzyna Sikora. Zajęcia odbywają się w środy w godz. 17.00 – 18.00.

Kluby Seniora

Przy Domu Kultury w Niedźwiadzie działają również dwa Kluby Seniora. Są to: Klub Seniora w Niedźwiadzie i Klub Seniora w Łączkach Kucharskich.