Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
Autor: Centrum Kultury

Artykuły

Konkurs plastyczny pod tytułem "658 urodziny miasta Ropczyce" - plakat

658 urodziny miasta Ropczyce Centrum Kultury imienia Józefa Mehoffera w Ropczycach zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pod patronatem Burmistrza Ropczyc Bolesława Bujaka zatytułowanym "658 urodziny miasta Ropczyce" - plakat. Regulamin konkursu oraz klauzula informacyjna (RODO) i karta zgłoszenia są dostępne do pobrania w jednym pliku. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

14 lutego 2020

Warsztaty kreatywne w Gnojnicy Dolnej

Warsztaty kreatywne Wiejskie Centrum Kultury w Gnojnicy Dolnej zaprasza młodzież i dorosłych do udziału w warsztatach kreatywnych. Informacje na temat terminów i zapisów podane zostały na załączonej grafice.

7 lutego 2020

"Napisz dla mnie piosenkę" - złote przeboje Anny German

Napisz dla mnie piosenkę Kochani mamy dla Was piękny koncert "ZŁOTE PRZEBOJE ANNY GERMAN"! Wprawdzie dopiero 16 lutego, ale już dzisiaj serdecznie zapraszam do Centrum Kultury im. Józefa Mehoffera w Ropczycach. Bilety będą do odbioru od 21 stycznia w Centrum Kultury w Ropczycach w godzinach pracy placówki (8.00-21.00).

20 stycznia 2020

Ferie 2020 w Centrum Kultury i jego filiach

Ferie z Centrum Kultury Jak co roku w czasie trwania ferii zimowych wraz z filiami przygotowaliśmy wiele różnych atrakcji i zajęć dla dzieci i młodzieży. Z przygotowaną ofertą mozna zapoznać się na prezentowanych grafikach. Z ofertą przygotowaną przez filie można zapoznać się poprzez kliknięcie w odnośnik czytaj więcej.

 Mogą również Państwo pobrać, wypełnic i dostarczyć do Centrum Kultury zgodę na udział dziecka w wycieczce do Kręgielni LAGUNA w Ropczycach oraz informacje RODO (klauzula informacyjna) dotyczące danych osobowych uczestników zajęć w czasie trwania ferii zimowych.

8 stycznia 2020
Czytaj więcej o: Ferie 2020 w Centrum Kultury i jego filiach

Przegląd Kolęd i Pastorałek w Niedźwiadzie

Przegląd Kolęd i Pastorałek Dom Kultury w Niedźwiadzie zaprasza do udziału w Przeglądzie Koled i Pastorałek. Informacje o wydarzeniu prezentuje dołączona grafika.

14 stycznia 2020
Przejdź do - Koncert Noworoczny już za nami!

Koncert Noworoczny już za nami!

W pierwszą niedzielę stycznia, w hali widowiskowo-sportowej w Ropczycach, odbył się kolejny już Koncert Noworoczny pod patronatem Burmistrza Ropczyc Bolesława Bujaka, który poprowadziła niezawodna Renata Żabicka. W roli głównej zaprezentowała się oczywiście ropczycka Orkiestra Dęta pod batutą Edwarda Guzika. W trakcie muzycznej uczty wystąpili również soliści Ksenia Tomkiewicz i Rafał Tomkiewicz, trio wokalne „Te Fajne Dziewczyny” czy akordeonista Dariusz Kot. Można było podziwiać także Pokaz Tańca Towarzyskiego oraz Ropczyckie Mażoretki. W programie koncertu znalazły się najpiękniejsze pozycje muzyki klasycznej i rozrywkowej oraz kolędy. Nie zabrakło także uwielbianego przez wszystkich Marsza Radeckiego. Po ponad dwugodzinnej uczcie doznań muzycznych, wokalnych i tanecznych widzowie nie szczędzili braw występującym artystom.

Fotografia: Telewizja Miejska Ropczyce

7 stycznia 2020

Koncert Noworoczny Miejskiej Orkiestry Dętej

Koncert Noworoczny Burmistrz Ropczyc, Centrum Kultury imienia Józefa Mehoffera, Stowarzyszenie Artystyczne Orkiestr i Ochotnicza Straż Pożarna w Ropczycach serdecznie zapraszają na Koncert Noworoczny.

28 listopada 2019

Charytatywnie Dla ZUZI - Podziękowanie

Podziękowanie Nie jesteśmy w stanie podziękować każdemu z osobna, dlatego jeszcze raz każdemu bez wyjątku - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

10 grudnia 2019