Centrum Kultury imienia Józefa Mehoffera w Ropczycach

Strona główna

 Procedury bezpieczeństwa obowiązujące uczestników zajęć w Centrum Kultury w Ropczycach i jego filiach w Brzezówce, Gnojnicy, Niedźwiadzie i Witkowicach

W związku z rozpoczęciem działań z dniem 8 czerwca 2020 roku Centrum Kultury imienia józefa Mehoffera w Ropczycach wprowadza procedury bezpieczeństwa, które będą obowiazywały w czasie prowadzonych zajęć, mające na celu zapewnienie higienicznych i bezpiecznych warunków uczestnikom zarówno uczęszczającym do Centrum Kultury, jak również do jego filii w Brzezówce, Gnojnicy, Niedźwiadzie i Witkowicach. 

Zarządzenie wprowadzające procedury 

Procedury bezpieczeństwa

Oświadczenie osoby pełnoletniej
Oświadczenie osoby niepełnoletniej

Aktualności

Zapraszamy do Centrum Kultury w Ropczycach

Nowe nabory do Centrum Kultury Jak co roku zapraszamy do udziału w zajęciach stałych form działalności w nowym roku szkolnym. Informacje dotyczące teminów znajdują się na plakacie. Szczegóły dotyczące zapisów znajdują się na grafikach zamieszczonych w rozwinięciu artykułu (Czytaj więcej)

23 września 2020
Czytaj więcej o: Zapraszamy do Centrum Kultury w Ropczycach

Zajęcia w Domu Kultury w Brzezówce

Nowy nabór na zajęcia Dom Kultury w Brzezówce organizuje zapisy do stałych form organizowanych w nowym roku szkolnym. Szczegółowe informacje dotyczące zajęć dostępne są na dołączonym pliku graficznym.

18 września 2020
Czytaj więcej o: Zajęcia w Domu Kultury w Brzezówce

Zapraszamy do Domu Kultury w Niedźwiadzie

Nabory na zajęcia Dom Kultury w Niedźwiadzie organizuje zapisy do stałych form działalności w nowym roku szkolnym. W celu zapoznania się ze szczegółami prosimy o otwarcie załączonego plakatu.

18 września 2020
Czytaj więcej o: Zapraszamy do Domu Kultury w Niedźwiadzie

Zapraszamy na zajęcia do Gnojnicy Dolnej

Zapisy na zajęcia Zapraszamy do Wiejskiego Centrum Kultury w Gnojnicy Dolnej do udziału w zajęciach przygotowanych w ramach działalności jednostki. Informacje związane z zapisami i terminem rozpoczęcia zawarte są na grafice.

18 września 2020
Czytaj więcej o: Zapraszamy na zajęcia do Gnojnicy Dolnej

Zapraszamy na zajęcia w Witkowicach

Nabory na zajęcia w Witkowicach Dom Kultury w Witkowicach zaprasza na zajęcia w roku szkolnym 2020/2021. Szczgóły dotyczące zapisów i informacji zawiera dołączony plakat.

17 września 2020
Czytaj więcej o: Zapraszamy na zajęcia w Witkowicach

Zapisy do Dziecięcego Zespołu Ludowego w Niedźwiadzie

Dziecięcy Zespół Ludowy Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci do Dziecięcego Zespołu Ludowego szczegóły na plakacie

16 września 2020
Czytaj więcej o: Zapisy do Dziecięcego Zespołu Ludowego w Niedźwiadzie

Z pieśnią przez dzieje Polski

Z pieśnią przez dzieje Polski Centrum Kultury imienia Józefa Mehoffera w Ropczycach zaprasza na Wieczór poezji i pieśni patriotycznej organizowany w ramach realizacji zadania Historia łączy pokolenia w gminie Ropczyce. Miejscem wydarzenia będzie sala widowiskowa Domu Kultury w Niedźwiadzie. Szczegóły na grafice.

16 września 2020
Czytaj więcej o: Z pieśnią przez dzieje Polski
Powiększ zdjęcie Wieczór%20Patriotyczny%20pod%20nazwą%20„Rozkwitały%20Pąki%20Białych%20Róż”

„Rozkwitały pąki białych róż”

W dniu dzisiejszym, w ropczyckim Centrum Kultury odbył się Wieczór Patriotyczny pod nazwą „Rozkwitały Pąki Białych Róż”. Sala widowiskowa, wypełniła się osobami, dla których ważna jest pamięć o historii naszego regionu. W programie wydarzenia znalazł się koncert Kapeli Rodzinnej "Kurasie" z Lubziny, wykład Profesora Władysława Tabasza oraz koncert ropczyckiej Orkiestry Dętej. Dodatkową atrakcją była foto-budka. Wydarzenie to, zorganizowane zostało przez Centrum Kultury im. Józefa Mehoffera w Ropczycach, w ramach realizacji zadania „Historia łączy pokolenia w Gminie Ropczyce”.

Fotografia - Rafał Wojnarowski - Telewizja Miejska Ropczyce

 

11 września 2020
Czytaj więcej o: „Rozkwitały pąki białych róż”