Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

 Procedury bezpieczeństwa obowiązujące uczestników zajęć w Centrum Kultury w Ropczycach i jego filiach w Brzezówce, Gnojnicy, Niedźwiadzie i Witkowicach

W związku z rozpoczęciem działań z dniem 8 czerwca 2020 roku Centrum Kultury imienia józefa Mehoffera w Ropczycach wprowadza procedury bezpieczeństwa, które będą obowiazywały w czasie prowadzonych zajęć, mające na celu zapewnienie higienicznych i bezpiecznych warunków uczestnikom zarówno uczęszczającym do Centrum Kultury, jak również do jego filii w Brzezówce, Gnojnicy, Niedźwiadzie i Witkowicach. 

Zarządzenie wprowadzające procedury 

Procedury bezpieczeństwa

Oświadczenie osoby pełnoletniej
Oświadczenie osoby niepełnoletniej

Aktualności

Powiększ zdjęcie II%20Maraton%20Fitness%20w%20naszym%20mieście

II Maraton Fitness przeszedł do historii!

W poniedziałek 3 sierpnia, na Stadionie Miejskim w Ropczycach odbył się II Maraton Fitness. Zainteresowanie tym wydarzeniem, przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Maraton rozpoczął się rozgrzewką w formie salsy, którą poprowadził Łukasz Midura – wielokrotny Mistrz Polski w salsie. W programie maratonu, znalazły się między innymi takie bloki zajęć jak: trening interwałowy, trening brzucha czy trening TURBO FIT. W przerwach, na uczestników maratonu czekały stoiska, na których można było uzyskać bezpłatne porady dietetyczne i kosmetyczne. Nie zabrakło także zdrowych przekąsek FIT, przygotowanych przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Niedźwiadzie. Zgodnie z tradycją, maraton zakończył się losowaniem cennych nagród. Organizatorem tego wydarzenia było ropczyckie Centrum Kultury.

Fot. R. Wojnarowski – TVM

3 sierpnia 2020
Czytaj więcej o: II Maraton Fitness przeszedł do historii!
Powiększ zdjęcie

Piknik Dla Dzieci "Czas na zabawę" już za nami!

We wtorek 28 lipca na Stadionie Miejskim w Ropczycach, odbył się piknik dla najmłodszych zatytułowany "Czas na zabawę", zorganizowany przez ropczyckie Centrum Kultury. W programie tego wydarzenia znalazły się m. in. szalone gry i zabawy z animatorami, konkursy z nagrodami a także pokaz ratownictwa medycznego. Wśród oferowanych przekąsek, nie zabrakło oczywiście uwielbianej przez dzieci waty cukrowej. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się jak zawsze dmuchane zabawki.

Fot. R. Wojnarowski - TVM

28 lipca 2020
Czytaj więcej o: Piknik Dla Dzieci "Czas na zabawę" już za nami!

Czas na zabawę

Czas na zabawę W dniu 28 lipca 2020 roku zapraszamy dzieci na Stadion Miejski w Ropczycach na imprezę pod nazwą "Czas na zabawę". Przygotowaliśmy wiele atrakcji. Szczegóły na plakacie.

17 lipca 2020
Czytaj więcej o: Czas na zabawę

II MARATON FITNESS ROPCZYCE

II Maraton Fitness Ropczyce W dniu 3 sierpnia 2020 roku zapraszamy na ropczycki stadion do udziału w II Maratonie Fitness Ropczyce. Podczas imprezy przygotowano rózne atrakcje. Informacje związane z wydarzeniem prezentuje zamieszczony plakat. Maraton odbędzie się z zachowaniem obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

17 lipca 2020
Czytaj więcej o: II MARATON FITNESS ROPCZYCE

Niedokończone Msze Wołyńskie

Niedokończone Msze Wołyńskie Centrum Kultury im. Józefa Mehoffera w Ropczycach, Stowarzyszenie „Instytut Pamięci i Dziedzictwa Kresowego” z siedzibą w Lublinie, Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Ropczyckiej oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Ropczycach zapraszają na wystawę pod tytułem „Niedokończone Msze Wołyńskie”. Szczegóły zawiera dołączony plakat.

9 lipca 2020
Czytaj więcej o: Niedokończone Msze Wołyńskie

Wołyń 43 – walka o pamięć, walka o Polskę

Wołyń 43 – walka o pamięć, walka o Polskę Centrum Kultury im. Józefa Mehoffera w Ropczycach, Stowarzyszenie „Instytut Pamięci i Dziedzictwa Kresowego” z siedzibą w Lublinie, Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Ropczyckiej oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Ropczycach zapraszają na wykład pod tytułem „Wołyń 43 – walka o pamięć, walka o Polskę”. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia zawiera dołączona grafika.

9 lipca 2020
Czytaj więcej o: Wołyń 43 – walka o pamięć, walka o Polskę

Wakacje z Kulturą - 2020

Wakacje z Kulturą W związku z obecną sytuacją jaka panuje w naszym kraju, ograniczeniami jakie wprowadzono w  ośrodkach kultury, podajemy zasady obowiązujące przy zapisach na zajęcia wakacyjne w Centrum Kultury w Ropczycach:

- każde dziecko może uczestniczyć w maksimum trzech zajęciach w danym miesiącu,

- uczestnikami zajęć mogą być wyłącznie dzieci z terenu gminy Ropczyce (chcemy aby w zajęciach mogło wziąć udział jak najwięcej osób)

- zapisy na miesiąc sierpień rozpoczynają się w ostatnim tygodniu lipca. (od 27.07)

- warunkiem udziału w zajęciach jest zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa oraz  dostarczenie w dniu zajęć wypełnionego  oświadczenia . Procedury bezpieczeństwa i oświadczenia  dostępne na  stronie www.ropczyce.info.pl.

 - dostosowując się do  wytycznych Ministerstwa Zdrowia w zajęciach może uczestniczyć ograniczona liczba osób (maksymalnie 12).

 Informacje dotyczące filii zostały zamieszczone na dodatkowych plakatach w rozwinięciu artykułu (Czytaj więcej).

25 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Wakacje z Kulturą - 2020