Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Bal Karnawałowy    

Aktualności

"Napisz dla mnie piosenkę" - złote przeboje Anny German

Napisz dla mnie piosenkę Kochani mamy dla Was piękny koncert "ZŁOTE PRZEBOJE ANNY GERMAN"! Wprawdzie dopiero 16 lutego, ale już dzisiaj serdecznie zapraszam do Centrum Kultury im. Józefa Mehoffera w Ropczycach. Bilety będą do odbioru od 21 stycznia w Centrum Kultury w Ropczycach w godzinach pracy placówki (8.00-21.00).

20 stycznia 2020
Czytaj więcej o: "Napisz dla mnie piosenkę" - złote przeboje Anny German

Przegląd Kolęd i Pastorałek w Niedźwiadzie

Przegląd Kolęd i Pastorałek Dom Kultury w Niedźwiadzie zaprasza do udziału w Przeglądzie Koled i Pastorałek. Informacje o wydarzeniu prezentuje dołączona grafika.

14 stycznia 2020
Czytaj więcej o: Przegląd Kolęd i Pastorałek w Niedźwiadzie

Ferie 2020 w Centrum Kultury i jego filiach

Ferie z Centrum Kultury Jak co roku w czasie trwania ferii zimowych wraz z filiami przygotowaliśmy wiele różnych atrakcji i zajęć dla dzieci i młodzieży. Z przygotowaną ofertą mozna zapoznać się na prezentowanych grafikach. Z ofertą przygotowaną przez filie można zapoznać się poprzez kliknięcie w odnośnik czytaj więcej.

 Mogą również Państwo pobrać, wypełnic i dostarczyć do Centrum Kultury zgodę na udział dziecka w wycieczce do Kręgielni LAGUNA w Ropczycach oraz informacje RODO (klauzula informacyjna) dotyczące danych osobowych uczestników zajęć w czasie trwania ferii zimowych.

8 stycznia 2020
Czytaj więcej o: Ferie 2020 w Centrum Kultury i jego filiach
Powiększ zdjęcie Koncert%20Noworoczny

Koncert Noworoczny już za nami!

W pierwszą niedzielę stycznia, w hali widowiskowo-sportowej w Ropczycach, odbył się kolejny już Koncert Noworoczny pod patronatem Burmistrza Ropczyc Bolesława Bujaka, który poprowadziła niezawodna Renata Żabicka. W roli głównej zaprezentowała się oczywiście ropczycka Orkiestra Dęta pod batutą Edwarda Guzika. W trakcie muzycznej uczty wystąpili również soliści Ksenia Tomkiewicz i Rafał Tomkiewicz, trio wokalne „Te Fajne Dziewczyny” czy akordeonista Dariusz Kot. Można było podziwiać także Pokaz Tańca Towarzyskiego oraz Ropczyckie Mażoretki. W programie koncertu znalazły się najpiękniejsze pozycje muzyki klasycznej i rozrywkowej oraz kolędy. Nie zabrakło także uwielbianego przez wszystkich Marsza Radeckiego. Po ponad dwugodzinnej uczcie doznań muzycznych, wokalnych i tanecznych widzowie nie szczędzili braw występującym artystom.

Fotografia: Telewizja Miejska Ropczyce

7 stycznia 2020
Czytaj więcej o: Koncert Noworoczny już za nami!
Powiększ zdjęcie Wręczenie%20nagród%20

Wernisaż Elżbiety Kosydar

 W dniu 15 grudnia 2019 roku w sali widowiskowej Centrum Kultury imienia Józefa Mehoffera w Ropczycach miał miejsce Wernisaż prac ropczyckiej florystki Elżbiety Kosydar. Podczas spotkania rozstrzygnięto konkurs plastyczny pn. "Anioły". Dzieci z Dziecięcej Rewii Folklorystycznej zaprezentowały się w pięknym, świątecznym programie artystycznym pt. " Wiwat święta". W dalszej części uroczystości zaproszeni goście mogli podziwiać prace wykonane przez Elżbietę Kosydar.

 

Fotografia: Centrum Kultury imienia Józefa Mehoffera w Ropczycach

16 grudnia 2019
Czytaj więcej o: Wernisaż Elżbiety Kosydar
Powiększ zdjęcie Przegląd%20Taneczny%20

"Pasikonik" - 2019. Występ Dziecięcej Rewii Folklorystycznej

Dziecięca Rewia Folklorystyczna na Przeglądzie Tanecznym "Pasikonik" w Mielcu – 21 listopada 2019 roku.

 

Fotografia: Centrum Kultury imienia Józefa Mehoffera w Ropczycach

10 grudnia 2019
Czytaj więcej o: "Pasikonik" - 2019. Występ Dziecięcej Rewii Folklorystycznej
Powiększ zdjęcie W%20świecie%20wyobraźni

Podkarpacki Konkurs "LITERATURA I DZIECI"

 W dniu 26 listopada 2019 roku w sali widowiskowej ropczyckiego Centrum Kultury miał miejsce przegląd rejonowy Podkarpackiego Konkursu LITERATURA I DZIECI "W świecie wyobraźni". Eliminacje odbyły się w następujących kategoriach wiekowych:

- Od 0 – II klasy szkoły podstawowej

- Od III – V klasy szkoły podstawowe

- Od VI – VIII klasy szkoły podstawowej

W eliminacjach finałowych udział wezmą wykonawcy wyłonieni z eliminacji rejonowych. Eliminacje finałowe Podkarpackiego Konkursu LITERATURA I DZIECI, odbędą się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie:

- 4 grudnia 2019 r. – I kat. wiekowa

- 5 grudnia 2019 r. - II kat. wiekowa

- 6 grudnia 2019 r. – III kat. wiekowa

 

Fotografia: Telewizja Miejska Ropczyce

10 grudnia 2019
Czytaj więcej o: Podkarpacki Konkurs "LITERATURA I DZIECI"
Powiększ zdjęcie Jarmark%20Mikołajkowy

Jarmark Mikołajkowy w Ropczycach

 W dniu 6 grudnia bieżącego roku na ropczyckim Rynku odbył się Jarmark Mikołajkowy. Podczas Jarmarku swoje wyroby prezentowali rzemieślnicy z naszego regionu. Podczas imprezy mozliwy był zakup wystawianych przedmiotów oraz można było się spotkac ze Świętym Mikołajem.

 

Fotografia: Centrum Kultury imienia Józefa Mehoffera w Ropczycach

10 grudnia 2019
Czytaj więcej o: Jarmark Mikołajkowy w Ropczycach