Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Aktualności

Powiększ zdjęcie Zabawa%20Karnawałowa%20w%20Brzezówce

Zabawa Karnawałowa w Brzezówce

W sobotę 22 lutego, w Domu Kultury w Brzezówce, odbyło się spotkanie Seniorów z terenu gminy Ropczyce. W programie tego wydarzenia, nie zabrakło występów artystycznych, specjalnych niespodzianek karnawałowych, jak również wspólnego biesiadowania. Suto zastawione stoły pełne jadła i picia kusiły zebranych. Był to dla seniorów dzień szczególny, pełen miłych wrażeń i podniosłych chwil.

Fotografia: Telewizja Miejska Ropczyce

22 lutego 2020
Czytaj więcej o: Zabawa Karnawałowa w Brzezówce
Powiększ zdjęcie Koncert%20

Koncert "NAPISZ DLA MNIE PIOSENKĘ"

W niedzielę 16 listopada, w sali widowiskowej ropczyckiego Centrum Kultury, odbył się koncert Kseni i Rafała Tomkiewiczów. Zgromadził on liczną publiczność. W programie znalazły się najpiękniejsze przeboje Anny German. Występ został bardzo ciepło przyjęty przez mieszkanców naszego miasta. Na zakończenie koncertu rozlosowano vouchery z kolacjami, które zostały ufundowane przez restauracje:
- Malaga
- Kwiatowa
- Gondola
- Seven'th Heaven

Fotografia: Centrum Kultury imienia Józefa Mehoffera w Ropczycach

16 lutego 2020
Czytaj więcej o: Koncert "NAPISZ DLA MNIE PIOSENKĘ"

Konkurs plastyczny pod tytułem "658 urodziny miasta Ropczyce" - plakat

658 urodziny miasta Ropczyce Centrum Kultury imienia Józefa Mehoffera w Ropczycach zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pod patronatem Burmistrza Ropczyc Bolesława Bujaka zatytułowanym "658 urodziny miasta Ropczyce" - plakat. Regulamin konkursu oraz klauzula informacyjna (RODO) i karta zgłoszenia są dostępne do pobrania w jednym pliku. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

14 lutego 2020
Czytaj więcej o: Konkurs plastyczny pod tytułem "658 urodziny miasta Ropczyce" - plakat
Powiększ zdjęcie Dzień%20Seniora%20w%20Niedźwiadzie

Dzień Seniora w Niedźwiadzie

W niedzielę 9 lutego, w Domu Kultury w Niedźwiadzie, miejscowi Seniorzy obchodzili swoje święto. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, a uświetniło je liczne grono gości. Na scenie wystąpiła Grupa Biesiadno-Teatralna „Victoria” z Broniszowa oraz miejscowy Klub Seniora. O oprawę muzyczną zadbał oczywiście Zespół Śpiewaczy „Niedźwiedzanie”. Na wydarzeniu, nie zabrakło także znakomitych przysmaków, o które zadbały niezawodne Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Niedźwiadzie. Spotkanie to, na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich seniorów, którzy wzięli w nim udział.

Fotografia: Telewizja Miejska Ropczyce

9 lutego 2020
Czytaj więcej o: Dzień Seniora w Niedźwiadzie

Warsztaty kreatywne w Gnojnicy Dolnej

Warsztaty kreatywne Wiejskie Centrum Kultury w Gnojnicy Dolnej zaprasza młodzież i dorosłych do udziału w warsztatach kreatywnych. Informacje na temat terminów i zapisów podane zostały na załączonej grafice.

7 lutego 2020
Czytaj więcej o: Warsztaty kreatywne w Gnojnicy Dolnej
Powiększ zdjęcie Maraton%20Fitness%20„Szalone%20Lata%2080”

Maraton Fitness „Szalone Lata 80”

W poniedziałek 3 lutego, w sali widowiskowej ropczyckiego Centrum Kultury, po raz pierwszy odbył się Maraton Fitness pod tytułem „Szalone Lata 80”. Zainteresowanie tym wydarzeniem, przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. W programie maratonu, znalazły się następujące bloki zajęć: trening interwałowy, BPU, ABS, ZUMBA oraz cardio dance. Impreza ta, okazała się prawdziwym hitem – świadczy o tym, liczba uczestniczek. W przerwach, w holu ropczyckiego Centrum Kultury, uczestniczki maratonu, mogły bezpłatnie skorzystać z porad dietetycznych i kosmetycznych. Nie zabrakło także zdrowych przekąsek FIT. Maraton Fitness zakończył się losowaniem cennych nagród.

Fotografia: Telewizja Miejska Ropczyce

3 lutego 2020
Czytaj więcej o: Maraton Fitness „Szalone Lata 80”
Powiększ zdjęcie Dzień%20Seniora%20w%20Gnojnicy%20Dolnej

Dzień Seniora w Gnojnicy Dolnej

W niedzielę 2 lutego, w Wiejskim Centrum Kultury w Gnojnicy Dolnej, odbyło się spotkanie z okazji Dnia Seniora. Jest to wyjątkowe święto, święto ludzi w jesieni życia, którym należy się szacunek, za bezinteresowną miłość i mądrość w pielęgnowaniu tradycji, kultywowaniu starych obrzędów i zwyczajów. Na scenie wystąpili najmłodsi z formacji działających w ropczyckim Centrum Kultury: Dziecięcej Rewii Folklorystycznej i Zespołu Estradowego Gama , Chór Seniorów działający w miejscowej placówce kulturalnej oraz aktorzy z Amatorskiego Zespołu Teatralnego z Gnojnicy, którzy zaprezentowali zabawne skecze. Był to dla seniorów dzień szczególny, pełen miłych wrażeń i podniosłych chwil.

Fotografia: Telewizja Miejska Ropczyce

2 lutego 2020
Czytaj więcej o: Dzień Seniora w Gnojnicy Dolnej
Powiększ zdjęcie Bal%20Karnawałowy%20

"Ferie zimowe - 13 stycznia - 26 stycznia"

Krótka relacja zdjęciowa, z wydarzeń organizowanych przez ropczyckie Centrum Kultury, w trakcie tegorocznych ferii zimowych.

Fotografia: Centrum Kultury imienia Józefa Mehoffera w Ropczycach

27 stycznia 2020
Czytaj więcej o: "Ferie zimowe - 13 stycznia - 26 stycznia"