Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

 

Terminy zajęć z Robotyki w roku szkolnym 2017/2018

14 i 28 kwiecień 2018 rok

12 i 19 maj 2018 rok

2 i 16 czerwiec 2018 rok

Najnowsze aktualności

Trzej Tenorzy w Centrum Kultury

Koncert Trzech Tenorów KONCERT TRZECH TENORÓW W CENTRUM KULTURY IM. JÓZEFA MEHOFFERA W ROPCZYCACH POD TYTUŁEM "LA DONNA È MOBILE"
Koncert zaplanowany jest 18 maja o godzinie 19. Bilety dostępne są w ropczyckim Centrum Kultury a cena to 30 zł. Wystąpią wybitni artyści polskich i zagranicznych scen muzycznych: Rafał Tomkiewicz, Jakub Pawlik oraz Andrzej Lenart. W programie koncertu usłyszą Państwo najpiekniejsze arie operowe, operetkowe oraz pieśni neapolitańskie. M.in. O sole mio, Granada, Brunetki blondynki, Wielka sława to żart, Wróć do Sorrento i wiele wiele innych.

17 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: Trzej Tenorzy w Centrum Kultury

"Złota Nutka"

Złota Nutka Już 3 czerwca 2018 roku zapraszamy na koncert finałowy XX Konkursu Wokalnego "O Złotą Nutkę" z cyklu "Szukamy Talentów". Informacje o konkursie zamieszczone są w regulaminie konkursu, który jest dostępny do pobrania. Pobrać można również kartę zgłoszenia do konkursu. Jak co roku zstaną przeprowadzone eliminacje, które odbędą się w dniach od 14 do 16 maja 2018 roku (szczegóły w regulaminie). Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

27 marca 2018
Czytaj więcej o: "Złota Nutka"

Zajęcia plastyczne w Witkowicach

Zajęcia plastyczne Zapraszamy dzieci i młodzież do ze szkół podstawowych do udziału w zajęciach plastycznych organizowanych w Domu Kultury w Witkowicach. Informacje dotyczące zajęć zaiwra dołączony plakat.

23 marca 2018
Czytaj więcej o: Zajęcia plastyczne w Witkowicach

"Taneczne Figle"

Taneczne Figle Już 21 kwietnia bieżącego roku zapraszamy do zespoły taneczne udziału w kolejnej edycji Powiatowego Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych "Taneczne Figle". Prosimy o zapoznanie się z dołączoną grafiką oraz dostępnymi do pobrania regulaminem przeglądu i kartą zgłoszenia. Uczestników przeglądu zachęcamy do zapoznania się z kolejnością występu, która jest dostępna do pobrania.

7 marca 2018
Czytaj więcej o: "Taneczne Figle"