Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Aktualności

Wakacje z kulturą

 Jak co roku w okresie letnim organizujemy cykl zajęc adresowanych do dzieci i młodzieży. żajęcia te odbywają się w godzinach pracy Centrum Kultury oraz jego filii. Szczegóły przygotowanych atrakcji w Ropczycach i filiach przedstawiają dołączone grafiki. Dodatkowe formy zajęć będą zamiszczane na bieżąco w zakładce czytaj więcej tego artykułu.

Wakacje z kulturą        Wakacje w Gnojnicy      Wakacje w Niedźwiadzie      Wakacje w Witkowicach       Zajęcia wakacyjne w Brzezówce
 

2 lipca 2018
Czytaj więcej o: Wakacje z kulturą

Wiadomości z Wielopola

 Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim zaprasza na:

Koncert Chórów      Teatr Po Sumie

19 czerwca 2018
Czytaj więcej o: Wiadomości z Wielopola

XV Międzynarodowy Jarmark Kowalski

Międzynarodowy Jarmark Kowalski Już 1 lipca bieżącego roku zapraszamy serdecznie na wydarzenie pod nazwą "XV MIĘDZYNARODOWY JARMARK KOWALSKI". Miejscem imprezy będzie Stadion Miejski w Ropczycach. Szczegółowe informacje zawiera dołączona grafika.

18 czerwca 2018
Czytaj więcej o: XV Międzynarodowy Jarmark Kowalski

Powitanie Lata w Witkowicach

Powitanie Lata Zapraszamy serdecznie na piknik pod nazwą "Powitanie Lata" w Witkowicach, który odbędzie się na parkingu przy Domu Kultury. Ze szczegółami prosimy zapoznać się na dołączonej grafice.

6 czerwca 2018
Czytaj więcej o: Powitanie Lata w Witkowicach

Zapraszamy na spektakl

Kordian Zespół Szkół imienia dra ks. Jana Zwierza w Ropczycach i Centrum Kultury imienia Józefa Mehoffera w Ropczycach zapraszają na spektakl teatralny pod tytułem "KORDIAN". Szczegóły na temat wydarzenia dostępne są na dołączonej grafice.

5 czerwca 2018
Czytaj więcej o: Zapraszamy na spektakl